Oryginalne kubki na każdą okazję

Ciekawy i jednocześnie funkcjonalny prezent to dzisiaj rzadkość. Niestety w dobie dwudziestego pierwszego wieku nie mamy często ani czasu, ani ochoty na to, by zająć się poszukiwaniem prezentu dla ukochanej osoby, przyjaciela, brata czy mamy. Paradoksalnie, mimo braku czasu czy chęci, na rynku w ostatnich latach pojawiły się bardzo ciekawe formy upominków, które można zakupić nie tylko łatwo, ale również szybko i za niezbyt wysoką cenę. Wszystko co trzeba zrobić, to dostosować prezent do okazji i skorzystać z wyszukiwarki internetowej, by znaleźć określony sklep online. Przykładem popularnego w ostatnim czasie upominku jest na pozór zwykły kubek. Dlaczego tylko na pozór? Okazuje się bowiem, że w rzeczywistości przy odrobinie pomysłu nawet taki przedmiot może stać się niesztampowy i kreatywny. W zależności od okazji, na rynku można znaleźć dzisiaj między innymi kubki z okazji urodzin, kubki z nadrukiem reklamowym czy też kubki na imieniny. Gdzie zatem szukać takich produktów i czym charakteryzuje się każda grupa?

Kubek na urodziny

W kontekście urodzin bardzo interesującym prezentem okazują się być w ostatnim czasie tak zwane fotokubki, czyli innymi słowy kubki z nadrukiem, przedstawiające zdjęcie obdarowanej osoby z przyjaciółmi, rodziną czy ukochanym. Takie prezenty są bardzo uniwersalne, ponieważ idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku dorosłych, jak i w przypadku dzieci. Ceramika z nadrukiem zdjęcia to nie tylko kubki, ale również filiżanki, miseczki czy podstawki pod naczynia. Zamawiając taki upominek warto zadbać o to, by wybrane zdjęcie miało jakieś sentymentalne znaczenie dla obdarowanej osoby. W ten sposób prosty kubek może nie tylko rozśmieszyć czy rozbawić, ale także wzruszyć do łez.

Kubek na imieniny

Wiele osób ma problem z zakupem prezentu imieninowego. Taki upominek nie powinien być zbyt wyszukany czy drogi, ale z drugiej strony musi być oczywiście oryginalny i w jakimś stopniu funkcjonalny (szczególnie wtedy, gdy solenizant nie lubi takich prezentów jak figurki czy kwiaty). Okazuje się zatem, że kubek imieninowy z wydrukowanym imieniem solenizanta sprawdzi się w stu procentach. Moda na tego typu upominki sprawdza się w Polsce już od kilku lat i wciąż cieszy się niemalejącą popularnością wśród każdej grupy wiekowej.

Kubek reklamowy

Co ciekawe, kubki z nadrukiem sprawdzają się również w branży reklamowej. Wiele firm coraz częściej dociera do swoich stałych oraz potencjalnych klientów poprzez dystrybucję materiałów reklamowych. Warto jednak zauważyć, że materiały takie jak plakaty czy ulotki są o wiele mniej praktyczne, aniżeli funkcjonalny kubek z logo czy sloganem danej działalności. Kubki firmowe mogą trafiać do klientów w formie prezentu, nagrody czy jako produkt dołączany w formie promocji do innych produktów oferowanych w sklepach (np. kubek Liptona dołączany do herbaty). Ceramika reklamowa rozwinęła się w ostatnim czasie w bardzo różnorodne strony. Obok kubków na rynku można zamówić również zastawy do kawy, popielniczki czy kufle. Na wszystkim powinno znajdować się oczywiście logo reklamowanej firmy (opcjonalnie nazwa czy slogan, jeśli logo jest mało rozpoznawalne lub projekt graficzny tego wymaga).

Kubek na Dzień...

Kubki z okazji Dnia Matki, Dnia Babci czy Dnia Ojca i Dnia Dziadka to bardzo popularne produkty, których nie trzeba specjalnie zamawiać, ponieważ są dostępne w zasadzie w każdym sklepie z upominkami. Warto zadbać jednak o to, by obok napisu znalazło się na przykład zdjęcie z kupującego z obdarowaną osobą czy specjalne życzenia. Takie projekty realizują na specjalne zamówienie różne firmy online.

Śmieszne i wyjątkowe kubki

Współcześnie na rynku można znaleźć nie tylko kubki z imieniem czy specjalnymi życzeniami z okazji Dnia Ojca. Warto wspomnieć także o upominkach szczególnych pod względem formy czy ciekawej grafiki. Niektóre kubki z nadrukiem znalezione w sieci mogą nie tylko bawić do łez, ale również symbolizować coś ważnego dla obdarowanej osoby. Bardzo ciekawym przykładem jest w tym kontekście kubek w kształcie obiektywu, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla hobbystycznego fotografa lub oczywiście fotografa z zawodu. Osoby uwielbiające ciastka powinny otrzymać bardzo ciekawe filiżanki z dodatkową kieszonką ceramiczną na ciasteczko do kawy. Innym przykładów nie trzeba wcale szukać daleko. Wystarczy odpowiednio wpisana fraza oraz wyszukiwarka internetowa. Obok niesztampowych kształtów pojawia się również interesująca grafika oraz nadruki. Dzięki kilku słowom lub obrazkom możemy znaleźć w sieci prezent dla lekarza, informatyka czy studenta.

Kubek ze specjalnymi życzenia z okazji Dnia Babci z pewnością przypadnie każdej starszej pani do gustu. Wyjątkowe kubki z nadrukiem ulubionego cytatu bądź sentencji także stanowią pomysłowy upominek dla najbliższych. Okazuje się, że kubki mogą sprawdzić się nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w przestrzeniach użytkowych, marketingowych czy wreszcie innymi słowy rzecz ujmując – w przestrzeniach reklamowych. Bardzo ciekawą kategorią są także kubki, które swoim kształtem czy grafiką mogą bawić lub nawiązywać do zainteresowania obdarowanej osoby. Na rynku można dziś znaleźć naprawdę unikatowe przedmioty lub w razie takiego pomysłu, chęci czy potrzeby zamówić określony produkt na rynku. Firmy produkujące kubki oraz nadruki na kubkach są bardzo otwarte na propozycje oraz kontakty z klientem. Nic zatem dziwnego, że często w zróżnicowanym asortymencie sklepów online pojawiają się naprawdę fenomenalne, oryginalne i unikatowe kubki z nadrukiem.

losowy artykuł

Jak wybierać mleko modyfikowane?

 

Nie wszystkie mamy mają szczęście karmienia swojego dziecka piersią i choć wszyscy lekarze zgodnie twierdzą, że naturalne mleko jest dla niemowlęcia najlepszym pokarmem, czasami nie ma innego wyjścia jak sięgnąć po mleko modyfikowane. Okazuje się jednak, że wybór wcale nie jest prosty, nie tylko ze względu na mnogość produktów stojących na sklepowych półkach, ale także dlatego, że to, co w przypadku jednego maluszka sprawdza się znakomicie, nie musi automatycznie pasować innemu.