Idealny salon z Floor Gres.

Floor Gres

 

Jak urządzić perfekcyjny salon? To bardzo trudne pytanie, zwłaszcza, że perfekcyjność dla każdego oznacza zupełnie coś innego. Jedni chcą, by był on w nowoczesnym stylu, inni preferują klasyczne wykończenia. A czy wierzysz w to, że da się połączyć te dwa style? Płytki Floor Gres udowodnią ci, że to nic trudnego.

 Salon. Dla wielu z nas serce domu. Tam spotyka się cała rodzina, tam zazwyczaj spędzamy popołudnia i wieczory, w reszcie tam przyjmujemy gości. Powinno więc być to najbardziej reprezentacyjne z pomieszczeń w naszym domu. Jak to zrobić? Aby urządzić niespotykany salon, nie ważne czy to w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym czy jakimkolwiek innym, potrzebne będą nam płytki Floor Gres. To wyrafinowania seria płytek nadających się do położenia zarówno na podłogach, jak i ścianach. Producent oferuje wyjątkowo bogatą paletę barw, wzorów, struktur, kształtów. Co więcej, możesz wybrać czy chcesz zakładać małe, tradycyjne płytki, czy też podążasz za trendami i zdecydujesz się na niezwykle w tym sezonie modne – duże. Paleta barw, o której wspomniałam wcześniej zawiera kolory pastelowe, delikatne, które sprawią, że wnętrze będzie spojone i wyciszające. Linia Floor Gres zawiera również kolory bardzo odważne, które nie wpiszą się w gusta wszystkich, jednak nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W małym salonie zdecydowanie lepiej sprawdzą się te jaśniejsze płytki, gdyż optycznie powiększą przestrzeń. Jeśli lubisz naturę, możesz zdecydować się na imitację drewna czy kamienia naturalnego. Płytki wybrane, możesz zabrać się za dobór dodatków, co nie będzie trudne, gdyż do płytek Floor Gres pasuje niemalże wszystko. Pamiętaj, że warto używać różnorakich kontrastów w domu, gdyż te dodadzą wyrazistości pomieszczeniom. Jeśli mowa o dodatkach to oczywiście sam zdecydujesz, jakie wybierzesz, ale warto podkreślić ważną rolę, którą w domu pełnią zdjęcia. Personalizują one przestrzeń, dom staje się przytulniejszy, a przede wszystkim ,,czyjś''. Zadowolenie z efektu końcowego gwarantowane.

 

losowy artykuł

Nieruchomości w Jeleniej Górze najlepsze do zamieszkania

W dzisiejszych czasach, w których dominuje pośpiech i chaos, niejeden z nas marzy o własnym, przytulnym zaciszu, w którym będzie mógł odpocząć po trudach całego dnia spędzonego w pracy lub po wyczerpującej bieganinie po mieście. Idealnie byłoby wieczorem móc znaleźć się w mieszkaniu, które pozwoli na chwile wytchnienia. W związku z tym, coraz więcej ludzi ucieka poza miasto. Większość z nas pragnie bowiem mieszkać na jego obrzeżach, w tak zwanych „sypialniach” dużych miast. Czasem w samych ośrodkach miejskich powstają specjalne dzielnice, które w otoczeniu natury skutecznie chronią nas przed ulicznym zgiełkiem. O mieszkaniu w takim miejscu marzy każdy bez względu na wiek. Szczególnie jednak Ci, którzy maja własne rodziny.