Idealny salon z Floor Gres.

Floor Gres

 

Jak urządzić perfekcyjny salon? To bardzo trudne pytanie, zwłaszcza, że perfekcyjność dla każdego oznacza zupełnie coś innego. Jedni chcą, by był on w nowoczesnym stylu, inni preferują klasyczne wykończenia. A czy wierzysz w to, że da się połączyć te dwa style? Płytki Floor Gres udowodnią ci, że to nic trudnego.

 Salon. Dla wielu z nas serce domu. Tam spotyka się cała rodzina, tam zazwyczaj spędzamy popołudnia i wieczory, w reszcie tam przyjmujemy gości. Powinno więc być to najbardziej reprezentacyjne z pomieszczeń w naszym domu. Jak to zrobić? Aby urządzić niespotykany salon, nie ważne czy to w stylu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym czy jakimkolwiek innym, potrzebne będą nam płytki Floor Gres. To wyrafinowania seria płytek nadających się do położenia zarówno na podłogach, jak i ścianach. Producent oferuje wyjątkowo bogatą paletę barw, wzorów, struktur, kształtów. Co więcej, możesz wybrać czy chcesz zakładać małe, tradycyjne płytki, czy też podążasz za trendami i zdecydujesz się na niezwykle w tym sezonie modne – duże. Paleta barw, o której wspomniałam wcześniej zawiera kolory pastelowe, delikatne, które sprawią, że wnętrze będzie spojone i wyciszające. Linia Floor Gres zawiera również kolory bardzo odważne, które nie wpiszą się w gusta wszystkich, jednak nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W małym salonie zdecydowanie lepiej sprawdzą się te jaśniejsze płytki, gdyż optycznie powiększą przestrzeń. Jeśli lubisz naturę, możesz zdecydować się na imitację drewna czy kamienia naturalnego. Płytki wybrane, możesz zabrać się za dobór dodatków, co nie będzie trudne, gdyż do płytek Floor Gres pasuje niemalże wszystko. Pamiętaj, że warto używać różnorakich kontrastów w domu, gdyż te dodadzą wyrazistości pomieszczeniom. Jeśli mowa o dodatkach to oczywiście sam zdecydujesz, jakie wybierzesz, ale warto podkreślić ważną rolę, którą w domu pełnią zdjęcia. Personalizują one przestrzeń, dom staje się przytulniejszy, a przede wszystkim ,,czyjś''. Zadowolenie z efektu końcowego gwarantowane.

 

losowy artykuł

Torby i walizki ze skóry - co zabrać w podróż?

Torby podróżne należą do tych elementów naszej garderoby, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek wyjazd czy też możliwość zabrania ze sobą większej ilości rzeczy. Ze względu na to, że moda na podróżowanie pokryła się czasowo z modą odzieżową, nietrudno zrozumieć, dlaczego na naszych sklepowych półkach aż roi się od propozycji producentów, starających się przekonać nas, że to właśnie ich produkt jest tym, po który powinniśmy sięgnąć w pierwszej kolejności. Dbanie o walizkę oraz torbę podróżną jest niezwykle ważne, ponieważ zwykle zaopatrujemy się w tego typu element raz na kilka lat.