Siwe włosy u mężczyzny – jak się ich pozbyć?

wella sp gradual tone black
Niektórym mężczyznom siwe włosy nie przeszkadzają. Inni wolą się ich pozbyć. W jaki sposób mężczyzna, który zauważa u siebie siwiznę, może je zlikwidować? Wiek, w którym siwe włosy zaczynają pojawiać się częściej u mężczyzn, jest dość indywidualny. U niektórych niewielka siwizna jest widoczna nawet przed trzydziestką, natomiast u innych pierwotny kolor włosów utrzymuje się przez znacznie dłuższy czas. Na czas pojawienia się siwych włosów nie mamy żadnego wpływu – w dużej mierze jest to kwestia uwarunkowania genetycznie, dlatego wtedy, gdy w rodzinie siwe włosy także pojawiły się dość szybko, istnieje duże prawdopodobieństwo, że również będą one pojawiały się wcześniej u potomków. Gdy także zauważasz u siebie siwe włosy, ale chcesz im zapobiegać, masz kilka sposobów, aby przywrócić im swój oryginalny kolor. Na co warto się zdecydować?
 
Jak pozbyć się siwych włosów? Nie tylko farbowanie
Wielu mężczyzn myśli, że jedynym rozwiązaniem w przypadku siwych włosów jest regularne farbowanie włosów u fryzjera. Rzeczywiście, to jeden ze sposobów, aby pozbyć się siwizny, ale do dyspozycji są także inne rozwiązania. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się produkty pigmentujące w formie kremów, szamponów czy pianek, które są bardzo łatwe w użyciu i dają naturalne efekty. Produkty pigmentujące stopniowo przywracają włosom oryginalny kolor, a przy tym odżywiają je, dlatego nie powodują ich niszczenia. Efekty widoczne są praktycznie od razu! Potem wystarczy tylko systematycznie stosować produkt co kilka dni, aby podtrzymać uzyskane efekty.
 
Wella SP MEN Gradual Tone – pianka pigmentująca
Doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy chcieliby skutecznie pozbyć się siwizny, jest Wella SP MEN Gradual Tone – specjalna pianka pigmentująca, która stopniowo przywraca włosom kolor. W sprzedaży znajdują się różne kolory pianek, między innymi czarny oraz odcienie brązowego, dlatego można dopasować je indywidualnie do swojego oryginalnego koloru włosów. Pianka Wella SP MEN Gradual Tone pozwala na skuteczne i szybkie zamaskowanie siwych włosów. Dodatkowo, wzbogacona jest o szereg substancji odżywczych, które chroni włosy podczas odnawiania koloru. Dodatkowo, jest bardzo łatwa w użyciu, dlatego może skorzystać z niej każdy mężczyzna!
 
Zalety pianki Wella SP MEN Gradual Tone:
  • przywraca włosom ich oryginalny kolor
  • odżywia i wzmacnia włosy
  • jest prosta i szybka w aplikacji
  • gwarantuje naturalne efekty
  • rezultaty widać już po pierwszym użyciu
Jak stosować piankę Wella SP MEN Gradual Tone Black?
Korzystanie z pianki Wella SP MEN Gradual Tone jest wyjątkowo proste. Produkt można nakładać na suche lub na wilgotne włosy od razu po umyciu. Następnie należy pozostawić je na czas do 15 minut i spłukać.
 

losowy artykuł

Torby i walizki ze skóry - co zabrać w podróż?

Torby podróżne należą do tych elementów naszej garderoby, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek wyjazd czy też możliwość zabrania ze sobą większej ilości rzeczy. Ze względu na to, że moda na podróżowanie pokryła się czasowo z modą odzieżową, nietrudno zrozumieć, dlaczego na naszych sklepowych półkach aż roi się od propozycji producentów, starających się przekonać nas, że to właśnie ich produkt jest tym, po który powinniśmy sięgnąć w pierwszej kolejności. Dbanie o walizkę oraz torbę podróżną jest niezwykle ważne, ponieważ zwykle zaopatrujemy się w tego typu element raz na kilka lat.