Siwe włosy u mężczyzny – jak się ich pozbyć?

wella sp gradual tone black
Niektórym mężczyznom siwe włosy nie przeszkadzają. Inni wolą się ich pozbyć. W jaki sposób mężczyzna, który zauważa u siebie siwiznę, może je zlikwidować? Wiek, w którym siwe włosy zaczynają pojawiać się częściej u mężczyzn, jest dość indywidualny. U niektórych niewielka siwizna jest widoczna nawet przed trzydziestką, natomiast u innych pierwotny kolor włosów utrzymuje się przez znacznie dłuższy czas. Na czas pojawienia się siwych włosów nie mamy żadnego wpływu – w dużej mierze jest to kwestia uwarunkowania genetycznie, dlatego wtedy, gdy w rodzinie siwe włosy także pojawiły się dość szybko, istnieje duże prawdopodobieństwo, że również będą one pojawiały się wcześniej u potomków. Gdy także zauważasz u siebie siwe włosy, ale chcesz im zapobiegać, masz kilka sposobów, aby przywrócić im swój oryginalny kolor. Na co warto się zdecydować?
 
Jak pozbyć się siwych włosów? Nie tylko farbowanie
Wielu mężczyzn myśli, że jedynym rozwiązaniem w przypadku siwych włosów jest regularne farbowanie włosów u fryzjera. Rzeczywiście, to jeden ze sposobów, aby pozbyć się siwizny, ale do dyspozycji są także inne rozwiązania. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się produkty pigmentujące w formie kremów, szamponów czy pianek, które są bardzo łatwe w użyciu i dają naturalne efekty. Produkty pigmentujące stopniowo przywracają włosom oryginalny kolor, a przy tym odżywiają je, dlatego nie powodują ich niszczenia. Efekty widoczne są praktycznie od razu! Potem wystarczy tylko systematycznie stosować produkt co kilka dni, aby podtrzymać uzyskane efekty.
 
Wella SP MEN Gradual Tone – pianka pigmentująca
Doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy chcieliby skutecznie pozbyć się siwizny, jest Wella SP MEN Gradual Tone – specjalna pianka pigmentująca, która stopniowo przywraca włosom kolor. W sprzedaży znajdują się różne kolory pianek, między innymi czarny oraz odcienie brązowego, dlatego można dopasować je indywidualnie do swojego oryginalnego koloru włosów. Pianka Wella SP MEN Gradual Tone pozwala na skuteczne i szybkie zamaskowanie siwych włosów. Dodatkowo, wzbogacona jest o szereg substancji odżywczych, które chroni włosy podczas odnawiania koloru. Dodatkowo, jest bardzo łatwa w użyciu, dlatego może skorzystać z niej każdy mężczyzna!
 
Zalety pianki Wella SP MEN Gradual Tone:
  • przywraca włosom ich oryginalny kolor
  • odżywia i wzmacnia włosy
  • jest prosta i szybka w aplikacji
  • gwarantuje naturalne efekty
  • rezultaty widać już po pierwszym użyciu
Jak stosować piankę Wella SP MEN Gradual Tone Black?
Korzystanie z pianki Wella SP MEN Gradual Tone jest wyjątkowo proste. Produkt można nakładać na suche lub na wilgotne włosy od razu po umyciu. Następnie należy pozostawić je na czas do 15 minut i spłukać.
 

losowy artykuł

Polacy emigrują na obrzeża dużych miast

 

Kilkanaście lat temu po obaleniu władz komunistycznych zaobserwować można było na polskim rynku pewną zależność. Ze wsi do miasta w nadziei na odnalezienie lepszego życia przybywały całe rodziny z dziećmi. I nic dziwnego, bowiem gospodarka po osiemdziesiątym dziewiątym roku znacznie ruszyła do przodu. W wielkich aglomeracjach upatrywano poprawy życia. Szczególnie ważne stały się nie tylko miasta przemysłowe, ale także kulturalno-naukowe. Liczba studentów diametralnie uległa podwyższeniu. Zmiany dokonywały się tak szybko, że wielu przewidywało upadek gospodarki rolnej. Tak się oczywiście nie stało, a wręcz przeciwnie – dzięki funduszom z Unii Europejskiej swego czasu gospodarka rolna miała się naprawdę dobrze. Nieco gorzej w wyniku kryzysu w wielu państwach członkowskich jest dzisiaj. Jakby jednak nie było gospodarstwa na wsi mają się całkiem dobrze, a co więcej powstaje ich coraz większa ilość. Co więcej, dziś sytuacja staje się zupełnie odwrotna niż kilkanaście lat temu. Ci, którzy kiedyś przybyli do miasta inwestują w nieruchomości na jego obrzeżach, czy nawet całkiem poza jego granicami. Dlaczego tak się dzieje? Rodzina polska zmienia bowiem swoje priorytety. Miasta stają się siedzibami wielkich firm oraz kampusów studenckich. Rodziny z dziećmi oczekują z kolei spokoju i relaksu, których nie znajdą w wielkich aglomeracjach miejskich. Czy zatem mamy w tym przypadku do czynienia z wymieraniem miast i masowym zaludnianiem się wsi? Niekoniecznie, bowiem proces o którym mowa wciąż jest dość powolny i chodzi w nim raczej nie o ucieczkę z miasta, a o oddalenie się od jego ścisłego centrum. Ponadto naturalnie fakt ten nie dotyczy wszystkich mieszkańców miast.